Burak Deniz Nilperi Şahinkaya’dan özür diledi

Oyuncu Burak Deniz ve meslektaşı Nilperi Şahinkaya’nın hengamesinde yeni bir gelişme yaşandı.

Magazin gündemine oturan meslektaşların kavgasıyla ilgili Şahinkaya geçtiğimiz günlerde açıklama yapmıştı.

Adana’da ödül merasimine katılırken görüntülenen genç oyuncu ve sevgilisi Emre Yusufi gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“Hukuki süreç başlayacak”

Burak Deniz ile yaşadığı olayla ilgili, “Bu geceye katıldığım için çok memnunum. Burada ben de ödül vereceğim. Adana’yı çok seviyorum. Tüzel süreç başlayacağı için avukatlarımızdan öğrenebilirsiniz. Bununla ilgili hiçbir konuşma yapmayacağım” diye konuştu.

“Çok üzgün olduğumu belirtmek isterim”

Açıklamalarının akabinde Burak Deniz de sessizliğini bozarak toplumsal medya hesabından paylaşım yaptı.

Paylaşımında Şahinkaya’dan özür dilediğini belirten Deniz, “Geçtiğimiz cuma gününden bu yana kamuoyunu meşgul eden ve bir çok argümana sebebiyet veren hususla ilgili açıklamamı bilginize sunarım. Adana Sinema Şenliği nedeniyle bulunduğumuz otelde Nilperi Şahinkaya, erkek arkadaşı Emre Yusufi ve arkadaşı Deniz Akıncı ile yaşamış olduğum ve istemediğim halde arkadaşlarımı kırmamla sonuçlanan Hadise nedeniyle tekrardan çok üzgün olduğumu belirtmek isterim.

Şakalaşmak isterken dozajının kaçabileceğini düşünemediğim, hayli tatsız geçen bir gecenin sabahında kendilerinden çabucak ve şahsen özür dilemek için gerek menajerim aracılığıyla gerekse de kendim direkt irtibata geçmeye çalıştım lakin başarılı olamadım.” tabirlerini kullandı.

Olayın geçmişi

Dizi çekimleri için Adana’da olan Deniz, kente Altın Koza Sinema Şenliği için gelen Şahinkaya ile sevgilisi Emre Yusufi’nin masasına gitti.

Alkollü olduğu sav edilen oyuncunun hareketlerinden rahatsız olan ve masayı terk etmek isteyen Nilperi Şahinkaya’ya Deniz’in küfür ettiği öne sürüldü.

Yusufi’nin arkadaşları ve etraftakilerin yardımıyla Burak Deniz otelden uzaklaştırıldı. Olayın akabinde Şahinkaya ise kaldığı oteli değiştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.