Evlilik hazırlığında olan Demet Özdemir düğün hazırlıklarına başladı! Düğün tarihi ne zaman?

Oğuzhan Koç ile evlilik hazırlığı yapan Demet Özdemir alışveriş merkezinde görüntülendi. Düğün hazırlıkları sorulan ünlü oyuncu bütün merak edilenleri tek tek açıkladı. İşte düğün tarihi kız isteme ve tüm merak edilenler…

Geçtiğimiz günlerde Oğuzhan Koç’tan aldığı evlilik teklifiyle günlerce konuşulan Demet Özdemir Zincirlikuyu’da görüntülendi. Muhabirlerle sohbet etmeyi ihmal etmeyen oyuncu evlilik sorularını da yanıtlamayı ihmal etmedi. 

demet akalından evlilik açıklaması

Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç ile dünyaevine girmeye hazırlanan Özdemir, düğün hazırlıklarına başladığını açıkladı. Özdemir: “Oğuzhan’ın ailesi beni istemeye gelecek. O yüzden ailemle alışverişe çıktık. Şu an düğün için net bir tarih yok. İkimiz de yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Ben de bugün setten çıkıp hızlıca bir şeyler aldım.”

BEBEK’TE GÖRÜNTÜLENDİ

Özdemir, “Arkadaşlar malum setler çok yoğun. Bugün izinliydim ve işlerimi hallediyorum. Malum set çalışmaları, düğün hazırlıkları derken… Çok yorucu ve yoğun bir dönemdeyiz.” dedi.

demet özdemir gelinlik açıklaması

Oğuzhan Koç ile evlilik hazırlıkları yapan Özdemir, “İkimiz de birbirimize çok şanslı geldik. İkimiz de çok mutluyuz. Ben kendimi çok şanslı hissediyorum. Gelinlik provasını tabii ki yapacağım ancak onun için yarım gün ayıramam. İstediğim gibi olması için tüm günümü provada geçirmeliyim.

“HİÇ GELİNLİK HAYALİ KURMAMIŞTIM”

Ben 15 yaşından bu yana çalışıyorum. Hiç düğün dernek, gelinlik falan hayal etmediğimi fark ettim. O yüzden kesin bir şey söyleyemiyorum.” şeklinde konuştu.

demet özdemir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Chris Rock’a attığı tokattan sonra Will Smith ‘Efsane’ ile geri dönüyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.