Kendisi Kadınlarla Konuşmuyormuşçasına Sevgilisinin Erkeklerle Görüşmemesini İsteyen Adam Saç Baş Yoldurttu!

Sosyal medyada adını vermek istemeyen bir kullanıcı sevgilisinin kendisinden, tanıdığı yakın erkek arkadaşılarıyla görüşmesini ve konuşmasını istemediğini; eğer bunu yapmazsa ondan ayrılacağını söylediğini paylaşarak yardım istedi. Genç kadın, erkek arkadaşının bunu yaparken başka kadınlarla mesajlaştığının da altını çizdi. Bakalım siz ne düşüneceksiniz… Detaylar içeriğimizde.?

Not: İçerikte kullanılan tüm görseller temsilidir. Hikaye; netlik, akıcılık ve yerelleştirme açısından revize edilerek aktarılmıştır. 

Kaynak: https://twitter.com/ask_aubry/status/…

Geçtiğimiz günlerde ismini vermek istemeyen bir sosyal medya kullanıcısı, erkek arkadaşının kendisinden sosyal medya hesaplarındaki tüm erkekleri silmesini istediğini anlatarak yardım istedi.

Dilerseniz yaşananları size olduğu gibi aktaralım…?

“Erkek arkadaşım (22) benden(21) ayrılmak istiyor çünkü sosyal medya hesaplarımdanki tüm erkekleri silmemişim.”

“Neredeyse 1.5 yıldır birlikteyiz ve benim erkeklerle arkadaşlık etmemi istemiyor.”

“Onu bir noktada anlayabiliyorum da. Birçok erkek bu şekilde düşünüyor çünkü ‘erkeklerin kafası’ bu şekilde çalışıyor.”

“Ancak benim hiçbir erkek arkadaşımla böyle bir geçmişim olmadı. Bu arkadaşlarımla birlikte büyüdük, hatta bazılarını liseden beri tanıyorum ve onları yakın arkadaşım olarak görüyorum.”

“Sırf onun hoşuna gitmiyor diye erkek arkadaşlarımla görüşmeyi bıraktım. Eğer onları görüyorsam, ki bu çok nadirdir, kesinlikle bu bir arkadaş grubu buluşması falandır.”

“Erkek arkadaşım geçen yıl attığım tüm Snap mesajlarına bakmak istedi. Evet, orada erkek arkadaşlarım da vardı ama neredeyse yüzde 75’i bana cevap bile vermemiş.”

“Yani yürümek gibi bir niyetleri olsa, neden mesajımı görüp geçsinler ki? Instagram’a hikaye atmak gibi düşünebilirsiniz. Kaydırıp geçmişler işte.”

“Ama o, sosyal medya hesabımda bu kadar erkek olmasından midesinin bulandığını ve eğer ona gerçekten değer veriyorsam arkadaşlarımı silmem gerektiğini söylüyor.”

“Hatta öyle ki eğer ona değer veriyorsam bunu ikinci kez bile düşünmeme gerek kalmazmış.”

“Yetiştirildiği yeri ve kafa yapısını anlayabiliyorum ama çevremdeki bu kadar insanı hayatımdan çıkarmamı istemesi ve bunu yapmazsam benden ayrılacak olması çok fazla bence.”

“Ayrıca onun da sosyal medya hesabında kadınlar gayet var ve konuştuklarına da bizzat şahit oldum.”

“Ona bunu sorduğumda ‘arayı kapatmak’ için konuştuğunu söylüyor.”

“Şimdi siz söyleyin ben mi onun isteklerine uyamıyorum yoksa onun istekleri mi çok mantıksız?”

Pek çok sosyal medya kullanıcısı ise bu duruma tepki gösterdi:

‘Erkek arkadaşlarını silmeni istiyorsa, onun da kendi kadın arkadaşlarını silmesi gerekir. Bu ona mantıksız geliyorsa, bunu yapması da mantıksız.’

“Koşarak uzaklaş. Direkt kaç. Bu kadar öz güvensiz bir adam, eninde sonunda sana herkesle konuşmayı bırakmanı söyleyip hayatını kontrol etmeye çalışacaktır.”

“Aldatacak. Kesin bilgi. Tabii hala aldatmadıysa.”

“Ayrıl ondan.”

“İşte duygusal istismar böyle başlıyor. Onu tüm arkadaşlarından ayır. Sonra sırada aile var. Parasını kontrol et, hamile kalmasını sağla ve onu çocuklarına bağla…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir