Sunduğu ayrıcalıklı imkânlarla İbn Haldun Üniversitesi lisansüstü programlarına müracaatlar devam ediyor

İbn Haldun Üniversitesi lisansüstü programlarına müracaatlar devam ediyor. İHÜ, lisansüstü programlarında okumaya hak kazanan öğrencilerine tahsil fiyatlarında indirim ve güçlü burs fırsatlarının yanı sıra, ülkemizde yalnızca birkaç üniversitede bulunan asistanlık imkânı da sunuyor.

Tam Bursluluktan Nakdi Burslara ve Öğretim Asistanlığı’na Ayrıcalıklı İmkânlarla Lisansüstü Eğitim

Sosyal bilimlerde nitelikli lisans ve lisansüstü eğitimlerine devam eden İHÜ, % 85 tam burslu öğrenci oranıyla bu alanda ülkemizde birinci sırada yer alıyor. Başarılı öğrencilerin Üstün Muvaffakiyet Bursu, Tahsil Bursu, Proje Bursu üzere güçlü burs imkânlarından da faydalandırıldığı İHÜ’de öğrenciler, ülkemizde yalnızca birkaç üniversitede uygulanan “Öğretim Asistanlığı” ile akademik hayatlarına daha öğrenciyken başlama fırsatını yakalıyorlar.

Seçkin Öğrencilerle Nitelikli Bir Akademik Takımdan Eğitim Alma Fırsatı

Prof. Halil Berktay, Prof. Suraiya Faroqhi, Prof. Ekrem Tatoğlu, Prof. Erik Ringmar, Muhaddis Muhammed Avvame, Prof. Medaim Yanık, Prof. Wael Hallaq, Prof. Yavuz Atar ve Prof. Alev Erkilet üzere alanlarında dünyada kelam sahibi uzman bir akademik takıma sahip olan İHÜ’de öğrenciler, 80 ülkeden seçkin öğrencilerle bir ortada eğitim görme ayrıcalığını yaşıyorlar.

Sosyal Bilimlerde Nitelikli Yüksek Lisans ve Doktora Programları

Büyük Data ve İş Analitiği; Din Bilimleri; Eğitim Kurumları İşletmeciliği; Eğitimin Felsefi, Toplumsal ve Tarihi Temelleri; İdeoloji; Finansal İktisat; Hava Nakliyeciliği İdaresi; İktisat; İşletme; Klinik Psikoloji; Medeniyet Araştırmaları; Özel Hukuk; Psikoloji; Radyo TV ve Sinema; Rehberlik ve Ruhsal Danışmanlık; Siyaset Bilimi ve Memleketler arası İlgiler; Sosyoloji; Tarih; Temel İslam Bilimleri; Türkiye Çalışmaları ve Milletlerarası ve Mukayeseli Hukuk alanlarında yüksek lisans ve doktora programları bulunan İHÜ’de eğitimler Başakşehir İbn Haldun Üniversitesi Külliyesi ve Süleymaniye medreselerinde devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.